Викладачі кафедри взяли участь у Міжнародній НПК «Сектори економіки в процесі реалізації державної регіональної політики»

26 жовтня 2017 року в рамках Дванадцятих регіональних та муніципальних читань на базі Тернопільського національного економічного університету відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Сектори економіки в процесі реалізації державної регіональної політики». Місцем проведення наукових зустрічей було обрано Національний заповідник «Замки Тернопілля», що у місті Збараж Тернопільської області. Участь в конференції прийняли представники органів державної влади та місцевого самоврядування Тернопільської області, керівники бізнесу, науковці, студенти всіх регіонів України, вчені та практики з Польщі, Грузії, Білорусі, Словаччини, Чехії. Професором кафедри менеджменту УІПА д-ром екон. наук Карловою О.А. на секційному засіданні представлена доповідь про «Узгодження інтересів ключових суб’єктів території в стратегічному управлінні», її висновок про обґрунтування переходу на якісно новий рівень збалансованого розвитку економіки винесено в рекомендації конференції. Також опубліковані тези доповідей доцента кафедри менеджменту, к-та екон. наук Дуднєвої Юлії Ернстівни «Стратегічні напрями забезпечення енергонезалежності країни та регіонів через розвиток альтернативної енергетики»; доцента кафедри менеджменту, к-та екон. наук Шматько Наталі Михайлівни «Сутність організаційно-економічної стійкості підприємства в умовах турбулентного ринкового середовища». Після обговорення доповідей та прийняття рекомендацій, 27 жовтня, учасники конференції ознайомились з практикою реалізації регіональної соціально-економічної політики розвитку Кременецького району Тернопільської області. Кафедра менеджменту і публічного адміністрування Тернопільського національного економічного університету підтвердила плідність наукової та практичної співпраці з кафедрою менеджменту Української інженерно-педагогічної академії.

Програма МНПК

Програма МНПК

Найкращі представники освіти України

Найкращі представники освіти України

Вивчення питань МНПК

Вивчення питань МНПК

Менеджмент УІПА в Тернополі

Менеджмент УІПА в Тернополі

 

Posted in Новини | Comments Off

«Тенденції розвитку об’єднаних територіальних громад у Харківській області» – доповідь проф. Карлової О.А.

Проф. Карлова Е.А., по приглашению Института экономико-правовых исследований НАН Украины и Регионального Представительства Фонда им. Фридриха Эберта в Украине, приняла участие 26-27 сентября 2017 г. и выступила с докладом «Тенденции развития объединенных территориальных громад в Харьковськой области» в международной науково-практической конференции «Опыт объединения  территориальных громад на востоке Украины: экономико-правовые аспекты». Режим доступа: http://www.iepd.kiev.ua/?p=6925

Posted in Новини | Comments Off

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

[lang_ukr]УВАГА!!! 19 жовтня 2017 року в УІПА пройде ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за участю ЦЕНТРА ЗАЙНЯТОСТІ. Запрошуємо всіх зацікавлених!!! Поєднай роботу з улюбленим заняттям! Знайди свій хист!/lang_ukr]

Posted in Новини | Comments Off

Кафедра в складі факультету ЕУОТ. Історія

Кафедра Менеджменту входить до складу факультету Економічних, управлінських та освітніх технологій. Вона була заснована в 2003 році.

Готує фахівців, що здатні вирішувати складні та унікальні економічні й управлінські питання завдяки отриманим компетенціям щодо керівництва різними за видами діяльності організаціями, регіональними одиницями; відкриття та розвитку власного бізнесу.

Спеціальності кафедри:

073 Менеджмент (Менеджмент організацій і адміністрування)

015.16 Професійна освіта. Сфера обслуговування

281 Публічне управління та адміністрування (адміністративний менеджмент)

Posted in Без рубрики | Comments Off

Фаховий журнал

Кафедра презентує електронне фахове видання «Адаптивне управління: теорія і практика» Серія «Економіка» та Серія «Педагогіка».

Запрошуємо авторів до співпраці.

Posted in Новини | Comments Off

Кафедра на сайті бібліотеки

Дисципліни кафедри Менеджменту та рекомендована література до них представлені на сайті БІБЛІОТЕКИ

Posted in Новини | Comments Off