Викладачі кафедри взяли участь у Міжнародній НПК «Сектори економіки в процесі реалізації державної регіональної політики»

26 жовтня 2017 року в рамках Дванадцятих регіональних та муніципальних читань на базі Тернопільського національного економічного університету відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Сектори економіки в процесі реалізації державної регіональної політики». Місцем проведення наукових зустрічей було обрано Національний заповідник «Замки Тернопілля», що у місті Збараж Тернопільської області. Участь в конференції прийняли представники органів державної влади та місцевого самоврядування Тернопільської області, керівники бізнесу, науковці, студенти всіх регіонів України, вчені та практики з Польщі, Грузії, Білорусі, Словаччини, Чехії. Професором кафедри менеджменту УІПА д-ром екон. наук Карловою О.А. на секційному засіданні представлена доповідь про «Узгодження інтересів ключових суб’єктів території в стратегічному управлінні», її висновок про обґрунтування переходу на якісно новий рівень збалансованого розвитку економіки винесено в рекомендації конференції. Також опубліковані тези доповідей доцента кафедри менеджменту, к-та екон. наук Дуднєвої Юлії Ернстівни «Стратегічні напрями забезпечення енергонезалежності країни та регіонів через розвиток альтернативної енергетики»; доцента кафедри менеджменту, к-та екон. наук Шматько Наталі Михайлівни «Сутність організаційно-економічної стійкості підприємства в умовах турбулентного ринкового середовища». Після обговорення доповідей та прийняття рекомендацій, 27 жовтня, учасники конференції ознайомились з практикою реалізації регіональної соціально-економічної політики розвитку Кременецького району Тернопільської області. Кафедра менеджменту і публічного адміністрування Тернопільського національного економічного університету підтвердила плідність наукової та практичної співпраці з кафедрою менеджменту Української інженерно-педагогічної академії.

Програма МНПК

Програма МНПК

Найкращі представники освіти України

Найкращі представники освіти України

Вивчення питань МНПК

Вивчення питань МНПК

Менеджмент УІПА в Тернополі

Менеджмент УІПА в Тернополі

 

Posted in Новини | Comments Off

«Тенденції розвитку об’єднаних територіальних громад у Харківській області» – доповідь проф. Карлової О.А.

Проф. Карлова О.А., на запрошення Інституту економіко-правових досліджень НАН України та Регіонального Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні, прийняла участь 26-27 вересня 2017 р. та виступила з доповіддю «Тенденції розвитку об’єднаних територіальних громад у Харківській області» в міжнародній науково-практичній конференції «Досвід об’єднання  територіальних громад на сході України: економіко-правові аспекти». Режим доступу: http://www.iepd.kiev.ua/?p=6925

Posted in Новини | Comments Off

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

[lang_ukr]УВАГА!!! 19 жовтня 2017 року в УІПА пройде ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за участю ЦЕНТРА ЗАЙНЯТОСТІ. Запрошуємо всіх зацікавлених!!! Поєднай роботу з улюбленим заняттям! Знайди свій хист!/lang_ukr]

Posted in Новини | Comments Off

Кафедра в складі факультету ЕУОТ. Історія

Posted in Без рубрики | Comments Off

Фаховий журнал

Кафедра презентует электронный журнал “Адаптивное управление: теория и практика”, включенный в перечень профессиональных изданий Украины по направлениям “Экономика” и “Педагогика”

Приглашаем к сотрудничеству авторов научных статей

Posted in Новини | Comments Off

Кафедра на сайті бібліотеки

Дисциплины кафедры Менеджмента и литература к ним представлены на сайте БИБЛИОТЕКИ

Posted in Новини | Comments Off